DOWOŻENIE OD 5 WRZEŚNIA 2023
DOWOZY RANNE
Trasa Nr 1: Goraj – Hosznia Ordynacka – Hosznia Abramowska – Majdan Abramowski – Jędrzejówka – Albinów Duży- Abramów – Wólka Abramowska – Goraj.
Wyjazd z Goraja godz. 650.
Trasa Nr 2: Goraj – Gilów – Hosznia Ordynacka – Kondraty – Zagrody „Okręglak” – Goraj. Wyjazd z Goraja godz. 650
Trasa Nr 3: Goraj – Zagrody – Goraj.
Wyjazd z Goraja godz. 730.
ODWOZY: