DOWOZY RANNE 1 WRZEŚNIA NA WSZYSTKICH TRASACH I PRZYSTANKACH BĘDĄ OPÓŹNIONE O 30 MIN W PORÓWNANIU DO PODANYCH NIŻEJ:
DOWOZY RANNE OD 2 WRZEŚNIA
Trasa Nr 1: Goraj - Hosznia Ordynacka - Hosznia Abramowska – Jędrzejówka - Abramów - Wólka Abramowska – Goraj
Wyjazd z Goraja godz. 700.
Kolejność i liczba przystanków:
7.15: Hosznia Ord. „Młyn”
7.18 Hosznia Abramowska I
7.20 Hosznia Abramowska II
7.28 Jędrzejówka
7.37 Abramów
7.40 Wólka Abramowska
7.45 Goraj Szkoła
Trasa Nr 2: Goraj - Gilów - Hosznia Ordynacka - Kondraty – Zagrody „Okręglak” - Zagrody Resztówka– Goraj
Wyjazd z Goraja godz. 700.
Kolejność i liczba przystanków:
7.18 Gilów I,
7.20 Gilów II
7.22 Hosznia Ord. „Szkoła”
7.24 Hosznia Ord.II
7.26 Kondraty I
7.28 Kondraty II
7.31 Kondraty III
7.36 Zagrody Okręglak
7.41 Zagrody „835-Resztówka”
7.45 Goraj Szkoła
Trasa Nr 3: Goraj - Zagrody – Goraj.
Wyjazd z Goraja godz. 720.
Kolejność i liczba przystanków:
- 723 Zagrody k. Sulowskiego,
- 727 Jaroszowa Górka,
- 730 Krzakowa Górka,
- 733 Lipowa Górka 835,
- 737 przystanek 835 Kowal,
- 741 przystanek 835 Koczwara,
- 745 Goraj.
Rozwóz 1 września ok. 10.45 spod szkoły 3 autobusami w kierunkach jak dowóz rano.
ROZWOZY UCZNIÓW OD 2 WRZEŚNIA
Trasa 1: 12.45: Goraj Szkoła-Zagrody –Goraj Szkoła
Trasa 2: 12.45: Goraj Szkoła-Wólka Abramowska –Abramów-Jedrzejówka - Hosznia Abramowska – Hosznia Ordynacka -Gilów- Hosznia Ordynacka -Kondraty - Goraj Szkoła
Trasa 3: 14.30: Goraj Szkoła-Zagrody –Goraj
Trasa 4: 14.30: Goraj Szkoła-Wólka Abramowska –Jędrzejówka - Hosznia Abramowska – Gilów- Hosznia Ordynacka-Kondraty – Okręglak- Goraj
|