Święto Patrona Szkoły
22 maja w naszej szkole odbyły się obchody Święta Patrona – generała Władysława Sikorskiego. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnej Mszy Świętej, po której cała społeczność szkolna zgromadziła się na uroczystej akademii. Program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy IV i klasy V a pokazał życie naszego Patrona – od dzieciństwa, poprzez


