WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU
Walentynki to radosne i kolorowe święto, które i w tym roku było celebrowane w naszym przedszkolu. Takie dni mają na celu promowanie miłości, przyjaźni i życzliwości wśród najmłodszych. Dzieci własnoręcznie przygotowały kartki walentynkowe dla koleżanek, kolegów i pań pracujących w przedszkolu. Następnie wrzucały je do ,,skrzynki walentynkowej” ustawionej w



