Szkolny Konkurs o Tytuł Mistrza Czytania ze Zrozumieniem
22 marca 2024 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs o Tytuł Mistrza Czytania ze Zrozumieniem. Wzięło w nim udział 17 uczniów klas IV – VI i 6 uczniów klas VII – VIII. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: mistrzami w klasach IV-VI zostali, zdobywając maksymalną ilość punktów (29): Emilia



