Szkolny konkurs „Mistrz Ortografii”.
W dniu 3.04.2023r. odbył się w naszej szkole konkurs „Mistrz Ortografii”. Wzięło w nim udział osiemnaście osób z klas IV – VI oraz siedem osób z klas VII – VIII. W każdej kategorii wiekowej wyłoniono mistrza i wicemistrza ortografii. Tytuł mistrza otrzymały: Maja Dolecka z kl.6 i Julia Jagusztyn z



