Powiatowe Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym ⚾️🏃♀️🏃🙂
29 maja w słonecznej, aczkolwiek wietrznej aurze na malowniczym obiekcie biłgorajskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przeprowadzone zostały mistrzostwa powiatu w czwórboju lekkoatletycznym. Młodzi lekkoatleci rywalizowali jak corocznie w 4 konkurencjach objętych czwórbojem: skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, biegu krótkim na 60m oraz biegu długim na dystansie 600/1000m. Na zawodach pojawili się zawodnicy z aż 29 szkół podstawowych naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowali:
dziewczęta: Karolina Dolińska, Julia Gajur, Emilia Kołodziej, Lena Morzydusza, Paulina Łacek, Wiktoria Gąbka, Nina Paszko;
chłopcy: Artur Pikul, Michał Gąbka, Oskar Kuryło, Gracjan Birut, Jakub Sokół, Jan Swatowski.
Bardzo dobry występ zanotowały nasze dziewczęta, które w gronie 12 rywalizujących drużyn wywalczyły 3. miejsce!! Także do udanych należy zaliczyć start naszych chłopców, którzy po końcowych skokach, rzutach i biegach sklasyfikowani zostali na 6. lokacie wśród 17 innych zespołów tej kategorii!! 👏
Fotorelację z zawodów można obejrzeć w naszej Galerii.
To był nasz ostatni tegoroczny występ na zawodach międzyszkolnych. Serdecznie gratulujemy zaangażowania i determinacji w walce o jak najlepsze wyniki oraz bardzo wytrwałej i ciężkiej, całorocznej pracy wszystkich naszym szkolnym sportowcom, która w tym roku przyniosła nam bardzo dużo radości i sukcesów na różnych sportowych arenach!!! 👏🙂