WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

Walentynki to radosne i kolorowe święto, które i w tym roku było celebrowane w naszym przedszkolu. Takie dni mają na celu promowanie miłości, przyjaźni i życzliwości wśród najmłodszych. Dzieci własnoręcznie przygotowały kartki walentynkowe dla koleżanek, kolegów i pań pracujących w przedszkolu. Następnie wrzucały je do ,,skrzynki walentynkowej” ustawionej w holu przedszkola. Zostały one przekazane do adresatów przez panią listonosz w którą wcieliła się jedna z naszych mam. Zarówno listy jak i sposób ich otrzymania wywołał u dzieci niezmierne zadowolenie. Nie zabrakło również zajęć, zabaw i tańców o różnorodnej formie w poszczególnych grupach. Przyjazna i pełna uśmiechu atmosfera pozwoliła dzieciom wyrazić własne emocje i uczyć takich wartości jak współpraca, empatia i szacunek dla innych.