Srebro wywalczone sercem!
Dziś w hali sportowej OSiR w Biłgoraju rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Na parkiecie spotkały się cztery najlepsze drużyny z naszego powiatu – z Aleksandrowa, Biłgoraja, Dereźni oraz nasza reprezentacja. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.
Nasze zawodniczki od pierwszego gwizdka pokazały niezwykłą determinację. Walczyły o każdą piłkę, wspierały się nawzajem i do ostatniej minuty nie odpuszczały żadnej akcji. Na parkiecie zostawiły mnóstwo potu, ogromne zaangażowanie i przede wszystkim wielkie serce do gry.
Po niezwykle emocjonującej rywalizacji nasza drużyna wywalczyła II miejsce w powiecie. To piękny sukces, który jest efektem determinacji, drużynowej współpracy i prawdziwej sportowej pasji.
Serdecznie gratulujemy naszym dziewczętom wspaniałej postawy oraz godnego reprezentowania szkoły. Pokazałyście, że w sporcie najważniejsze są serce do gry, zespół i wiara do samego końca.
Brawo dziewczyny! Jesteśmy z Was dumni! 👏